The Highfield Hotel

Newcastle, Storbritannia Flagget til Storbritannia

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Flyplass Newcastle (NCL): 40.3 km

Om hotellet

Velger du The Highfield Hotel som overnattingssted i Houghton le Spring, har du bare 10 minutter å kjøre til Durham Cathedral (katedral) og Durham University (universitet). Dette hotellet ligger 9,5 mi (15,2 km) unna Beamish friluftsmuseum og 15,1 mi (24,4 km) unna St. James' park. Overnatt i et av de 31 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt skrivebord og kaffetrakter/tekoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Hetton Lyons Country Park - 2,9 km
Adventure Valley - 5 km
Karting North East - 5,4 km
Sharpley golfklubb - 6,1 km
Herrington Country-park - 6,3 km
Doxford International Business Park - 6,4 km
Top Gear Karting - 6,8 km
Cineworld Dalton Park - 8,3 km
St. Nicholas' kirke - 8,4 km
Gala Theatre Durham - 8,4 km
Durham innendørs marked - 8,4 km
Lumley Castle - 8,5 km
Durham Castle (slott) - 8,6 km
Durham World Heritage Site besøkssenter - 8,6 km
Battlezone - 8,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Newcastle, England (NCL-Newcastle internasjonale lufthavn) - 40,6 km
Durham (MME-Tees Valley) - 40,8 km

Foretrukket flyplass for The Highfield Hotel er Newcastle, England (NCL-Newcastle internasjonale lufthavn).

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), en døgnåpen resepsjon og heis. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Smak på thailandske retter på Star of Siam, en restaurant med en bar/lounge, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Engelsk frokost serveres fra kl. 07.00 til kl. 09.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.00 i helgene, mot et tillegg.
  • Pris for engelsk frokost: ca. GBP 11.00 per person
  • Avgift for barneseng (babyseng): 15.0 GBP per dag
  • Avgift for ekstraseng: 30.0 GBP per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...