Julia Holiday Apartments
Tsilivi,
Hellas
Fasiliteter
- Flyplass Zakinthos (ZTH): 7.9 km
Om hotellet
Velger du Julia Holiday Apartments i Zakynthos som overnattingssted, bor du nær stranden, kun en 5 minutters kjøretur unna både Tsilivi Beach og Tsilivi badeland. Denne leiligheten ligger 6,3 mi (10,2 km) unna Laganás strand og 9,3 mi (15 km) unna Alykanas-stranden. Føl deg som hjemme på et av de 2 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en 32-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har skrivebord og mikrobølgeovn. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Tsilivi Beach - 1,5 km
Tsilivi badeland - 2,9 km
Fantasy minigolf - 3,1 km
Solomos og Kalvos museum - 3,1 km
Zakynthos bysantiske museum - 3,2 km
Dimokratias-torget - 3,2 km
FZ Go Kart - 3,3 km
Salomos torg - 3,3 km
Kirken av Saint Nicholas av Molos - 3,3 km
Akrotiri-stranden - 3,4 km
Kastro - 3,9 km
Romas herskapshus - 3,9 km
St. Dionysos kirke - 4,3 km
St. Dionysios - 4,3 km
De nærmeste flyplassene er:
Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass) - 8 km
Argostolion (EFL - Kefalonia int.) - 119,8 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Zakynthos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
