Hotel Andalucia Golf & Spa Tanger

Tangier, Marokko Flagget til Marokko

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar
  • Spa
  • Flyplass Tangier (TNG): 18.6 km

Om hotellet

Velger du Hotel Andalucia Golf & Spa Tanger i Tanger som overnattingssted, bor du nær flyplassen, mindre enn en 10 minutters kjøretur unna både Tanger havn og Tangier Royal Golfklubb. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 0,5 mi (0,8 km) unna Socco Alto kjøpesenter og 1,8 mi (3 km) unna Rmilat Park. Føl deg som hjemme i et av de 144 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og smart-TV. Rommet har seng med memory foam-madrass. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Tangier Royal Golfklubb - 0,3 km
Socco Alto kjøpesenter - 0,8 km
Rmilat Park - 2,3 km
Villa Perdicaris - 2,9 km
St. Andreas-kirken - 3,1 km
Grand Socco i Tanger - 3,9 km
St. Andrew’s Church - 3,9 km
Fønikiske graver - 3,9 km
DARNA, Tangiers kvinneforening - 3,9 km
Mendoubia-hagene - 4 km
Museum for marokkansk kunst - 4,1 km
Moshe Nahon Synagogue - 4,1 km
Place de France - 4,1 km
Petit Socco - 4,1 km
Tangier amerikanske legasjonsmuseum - 4,2 km

Nærmeste store flyplass er Tangier (TNG-Ibn Batouta) - 11,6 km

Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, hurtiginnsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Dette hotellet tilbyr 4 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Etter en runde på golfbanen kan du dra nytte av noe av det øvrige som tilbys på stedet, som et utendørsbasseng. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Ta deg noe å spise på et av dette hotellets mange spisesteder, som omfatter 4 restauranter og en kafé. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.00 til kl. 11.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MAD 19.80 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for ekstraseng: 250.0 MAD per natt
  • Felles kveldsmåltid: MAD 2

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 18.00.
  • Det er ikke sikkert at frokost er inkludert for barn.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...