Orfeas Classic

Paralia Katerinis, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Bar
  • Flyplass Thessaloniki (SKG): 94.4 km

Om hotellet

Dersom du har Orfeas Classic som overnattingssted når du skal besøke Katerini, vil du bare ha 10 minutter å kjøre til både Agia Fotini kirke og Kariba vannpark. Dette hotellet ligger 5,8 mi (9,3 km) unna Go Kart Paralia Katerinis og 6,7 mi (10,9 km) unna Olympic-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 22 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og plasma-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Go Kart Paralia Katerinis - 9,3 km
Agia Fotini kirke - 9,4 km
Kariba vannpark - 9,5 km
Olympic-stranden - 10,9 km
Dion arkeologiske park - 12,5 km
Hellige kloster av Saint Ephrem den syriske - 13 km
Det arkeologiske museet i Dion - 13,8 km
Oldtidens Dion - 14,1 km
Hellenistisk teater i Dion - 14,4 km
Kourti eiendom - 15,8 km
Urlias bekk - 19 km
Sjøfartsmuseum av Litochoro - 22,1 km
Leptokarya strand - 22,8 km
Hellige kloster av St. Dionysios - 23,8 km
Elatohori kirke av St. Nicholas - 28,1 km

Den foretrukne flyplassen for Orfeas Classic er Thessaloniki (SKG-Makedonia) - 94 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og safe i resepsjonen. Dette hotellet tilbyr røykeområder. På dette hotellet kan du benytte deg av romservice (døgnet rundt). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 09.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Katerini pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...