Arkefthos Mountain Hotel

Ioannina, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Flyplass Ioannina (IOA): 56.9 km

Om hotellet

Dersom du velger Arkefthos Mountain Hotel når du skal besøke Zagori, bor du på fjellet og 4 minutters gange fra Pindus. Dette hotellet ligger 10,4 mi (16,7 km) unna Kleidonia-broen og 12,6 mi (20,3 km) unna Vrachoskepi Boila. Overnatt i et av de 10 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har badekar eller dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Pindus - 0,3 km
Drakolimni - 2,7 km
Kleidonia-broen - 16,7 km
Vrachoskepi Boila - 20,3 km
Konitsa-broen - 23,5 km
Aoos-juvet - 24 km
Panagia Spiliotissa kloster - 26,4 km
Panagia Stomiou hellige kloster - 28 km
Vannmølle i Pogoni - 32,2 km
Kalpaki krigsmusem - 32,5 km
Vellas kloster - 33,8 km
WWF informasjonssenter - 34,9 km
Bosetning av Molossos - 40 km
St. Paraskevi kloster - 41,8 km
Molivdoskepasti kloster - 42,4 km

Nærmeste store flyplass er Ioannina (IOA-Ioannina nasjonale flyplass) - 61,5 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv med massasjer eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og peis i lobbyen. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Zagori pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Turistavgift: EUR 0.75 per rom per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...