Hotel Madera
Washington,
USA
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Flyplass Baltimore (BWI): 53.1 km
Om hotellet
Dersom du velger Hotel Madera som ditt overnattingssted i Washington, vil du både bo i hjertet av byen og dessuten ha mindre enn 5 minutter å kjøre fra George Washington-universitetet og National Mall. Dette hotellet ligger 1,3 mi (2,1 km) unna Det hvite hus og 1,4 mi (2,3 km) unna Walter E. Washington konferansesenter. Overnatt i et av de 81 gjesterommene, som har smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj, designertoalettartikler, og hårføner. Rommet har safe med plass til bærbar PC og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Embassy Row - 0,3 km
Dupont Circle - 0,3 km
George Washington-universitetet - 0,8 km
George Washington University Hospital - 0,8 km
National Geographic Museum - 0,9 km
World Bank - 1,1 km
K Street - 1,2 km
Watergate Complex - 1,3 km
Smithsonian Institution - 1,3 km
Det hvite hus - 1,8 km
Kennedy-senteret - 1,8 km
National Mall - 1,8 km
Georgetown Waterfront Park - 1,8 km
Vietnam-veteranenes minnesmerke - 2 km
Walter E. Washington konferansesenter - 2 km
De nærmeste flyplassene er:
Ronald Reagan nasjonale flyplass (DCA) - 15,3 km
College-parken, Maryland (CGS) - 20,8 km
Gaithersburg, Maryland (GAI-Montgomery County Airpark) - 39,9 km
Fort Meade, MD (FME-Tipton) - 38,3 km
Washington Dulles internasjonale flyplass (IAD) - 43,5 km
Foretrukket flyplass for Hotel Madera er Ronald Reagan nasjonale flyplass (DCA).
Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i Washington? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 130 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 2 møterom. Du tilbys blant annet et døgnåpent treningssenter og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet har dessuten concierge-tjenester og sykkelparkering. Som gjest på Hotel Madera kan du spise et bedre måltid på Firefly. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum for skader: 50.00 USD per natt
- Resortavgift: USD 33.63 per overnattingsenhet, per natt
- Tilleggstjenester
- Sykkeloppbevaring
- Bruk av treningsstudio
- Rengjøring
- Flaskevann på rommet
- Kaffe på rommet
- Safe på rommet
- Telefonsamtaler
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. USD 14–21 per person
- Avgift for betjent parkering: 65.00 USD per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Barn som er 17 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

