Hotel Reine Victoria

Livigno, Italia Flagget til Italia

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • •
  • Bar
  • •
  • Spa
  • •
  • Flyplass Zurich (ZRH): 227 km
  • •
  • Flyplass Linate (LIN): 172 km
  • •
  • Flyplass Milano Malpensa (MXP): 186 km
  • Helsestudio
  • •
  • Innendørs basseng
  • •
  • Utendørs basseng
  • •
  • Restaurant
  • •
  • Spa
  • •
  • WiFi
  • •
  • Takterrasse
  • •
  • Bar
  • •
  • Røykfritt

Om hotellet

Hotel Reine Victoria er et historisk firestjerners hotell som ligger i St. Moritz Bad, Sveits, omgitt av de naturskjønne fjellene i Engadin-dalen. Bygget på slutten av 1800-tallet, er hotellet kjent for sin elegante Belle Époque-arkitektur og tradisjonelle atmosfære. Ligger nær Signalbahn taubanen, tilbyr det praktisk tilgang til Corviglia skianlegg, mens St. Moritz-sjøen og byens attraksjoner ligger innen lett rekkevidde.

Hotellet tilbyr romslige rom og suiter som kombinerer klassiske møbler med moderne bekvemmeligheter. Innkvarteringen inkluderer Wi-Fi, TV, safe og privat bad med hårføner. Utvalgte rom og suiter har høye tak, dekorative periodedetaljer og utsikt over de omkringliggende fjellene, som gjenspeiler hotellets historiske karakter.

Gjestene kan starte dagen med frokost i hotellets elegante spisesal og nyte drinker i baren. Ytterligere restauranter og kafeer finnes i nærheten. Gjestene drar også nytte av tilgang til den nærliggende Ovaverva innendørs svømmebassenget, spa og sportsenter, avhengig av gjeldende åpningstider og adgangsvilkår. Skistall er tilgjengelig for gjester som reiser med vinterutstyr.

Hotel Reine Victoria er egnet for par, familier og friluftsentusiaster som leter etter et tradisjonelt alpinhotell med praktisk tilgang til St. Moritz' attraksjoner. Om vinteren kan gjestene nyte ski, snowboard og langrenn i Engadin-regionen, mens sommeren tilbyr fotturer, sykling og aktiviteter rundt de nærliggende innsjøene. Den historiske atmosfæren og beliggenheten gjør det til en velkommen base for å utforske St. Moritz gjennom hele året.

Kart

Laster inn søkeresultater...