Residence Inn by Marriott Aberdeen

Aberdeen, Storbritannia Flagget til Storbritannia

Fasiliteter

  • Treningsrom
  • •
  • Flyplass Aberdeen (ABZ): 11.0 km

Om hotellet

Residence Inn by Marriott Aberdeen ligger i hjertet av Aberdeen, like ved både Provost Skene's House og Bon-Accord Centre (kjøpesenter). Dette hotellet ligger 0,2 mi (0,2 km) unna Tolbooth Museum og 0,3 mi (0,5 km) unna Aberdeen College. Føl deg som hjemme i et av de 126 gjesterommene, som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en 43-tommers LED-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Provost Skene's House - 0,1 km
Bon-Accord Centre (kjøpesenter) - 0,1 km
Aberdeen Art Gallery - 0,2 km
Greyfriars Church - 0,2 km
Tolbooth Museum - 0,2 km
Aberdeen Maritime Museum (maritimt museum) - 0,3 km
Belmont Picturehouse (kino) - 0,3 km
Robert Gordon's College - 0,3 km
Academy (kjøpesenter) - 0,4 km
St. Andrews episkopale katedral - 0,4 km
Mercat Cross - 0,4 km
Aberdeen Art Gallery (kunstgalleri) - 0,4 km
The Trinity Centre - 0,4 km
Aberdeen College - 0,5 km
Union Square kjøpesenter - 0,5 km

Den foretrukne flyplassen for Residence Inn by Marriott Aberdeen er Aberdeen flyplass (ABZ) - 10,9 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og vaskeritjenester. Du tilbys blant annet et døgnåpent treningssenter og wi-fi (inkludert). Som gjest på Residence Inn by Marriott Aberdeen kan du få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken.
  • Kjæledyravgift: GBP 25 per overnattingsenhet, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Gebyr ved sen utsjekking: GBP 10 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 20 GBP per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart

Laster inn søkeresultater...