APA Hotel Yokohama Kannai

Yokohama, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Flyplass Tokyo (HND): 23.5 km

Om hotellet

APA Hotel Yokohama Kannai er et ideelt sted å overnatte i Yokohama (Yokohama bysentrum). Herfra vil du ha mindre enn 15 minutter å gå til Yokohama-stadion og Marine & Walk Yokohama. Dette hotellet med spa ligger 0,7 mi (1,2 km) unna Yamashita-parken og 0,9 mi (1,4 km) unna Landemerketårnet. Føl deg som hjemme i et av de 451 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med betalingsfilmer. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har skrivebord og vannkoker, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Yokohama havneåpning minneshall - 0,6 km
Billboard Live Yokohama - 0,6 km
Yokohama-stadion - 0,8 km
Kanagawa prefekture regjeringsbygg - 0,8 km
Yokohama kultursportshall - 0,9 km
Yokohama havnemuseum - 1,1 km
Marine & Walk Yokohama - 1,1 km
Yamashita-parken - 1,2 km
Kanagawa kunstteater - 1,2 km
Yokohama Cosmo World - 1,2 km
Landemerketårnet - 1,2 km
Yamashitacho-parken - 1,2 km
Ramen-museum - 1,3 km
Kanagawa Kenmin-hallen - 1,3 km
Iseyama Kotai-helligdommen - 1,3 km

Den foretrukne flyplassen for APA Hotel Yokohama Kannai er Tokyo (HND-Haneda) - 22,4 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og salgsautomat. På APA Hotel Yokohama Kannai kan du spise et bedre måltid i restauranten. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. JPY 1600 for voksne og JPY 1000 for barn
  • Pris for selvbetjent parkering: 2500 JPY per natt
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...