InterContinental Danang Sun Peninsula Resort by IHG
Danang,
Vietnam
Danang,
Vietnam
I Da Nang kommune ligger InterContinental Danang Sun Peninsula Resort by IHG plassert ved sjøen og kun 15 minutter unna Dong Dinh-museet og Grønn innsjø Danang med bil. Dette resort-hotellet ved stranden ligger 8,3 mi (13,3 km) unna My Khe-stranden og 9,2 mi (14,9 km) unna Han-elven. Føl deg som hjemme i et av de 189 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og smart-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har separat badekar og dusj med dype avslapningsbadekar og regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Son Tra banyantre - 4,3 km
Dong Dinh-museet - 7,5 km
Linh Ung-pagoden - 7,9 km
Bodhisattva of Mercy-statuen - 8 km
Grønn innsjø Danang - 8,4 km
Hoàng Sa-stranden - 9,7 km
3D Museum Art in paradise Da Nang - 13,2 km
My Khe-stranden - 13,3 km
East Sea park - 14 km
Pham Van Dong-stranden - 14,4 km
Bac My An strand - 14,6 km
Han-elven - 14,9 km
Gravplassen for spanske og franske soldater - 15,7 km
Tien Sa strand - 15,8 km
Quảng trường Nguyễn Văn Thoại - 15,9 km
Den foretrukne flyplassen for InterContinental Danang Sun Peninsula Resort by IHG er Da Nang internasjonale lufthavn (DAD) - 20,7 km
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i Da Nang kommune? Som en av denne resorten sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 396 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 6 møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt og henting på togstasjonen mot et tillegg. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Etter et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger kan du slappe av på den private stranden. Dette resort-hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Gjester kan enkelt og raskt ta seg rundt i området med den kostnadsfrie bussen. Smak på vietnamesiske retter på Citron Restaurant, en av denne resortens 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Stedet har en strandbar, en bassengbar og 2 barer/lounger hvor du kan slappe av med noe forfriskende å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.