Safir Hotel Cairo

Giza, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Cairo (CAI): 24.7 km

Om hotellet

Har du Safir Hotel Cairo som ditt overnattingssted i Giza vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Tahrir-plassen og Kairo-tårnet. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 8 mi (12,9 km) unna Pyramidekomplekset ved Giza og 8,4 mi (13,5 km) unna Det store egyptiske museet. Føl deg som hjemme i et av de 283 gjesterommene, som har minibar og LCD-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, dype avslapningsbadekar og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Orman botaniske hage - 0,6 km
Kairo Universitet - 0,9 km
Nilen - 1,2 km
Giza Zoo - 1,2 km
The First Mall - 1,6 km
First Mall Cairo kjøpesenter - 1,9 km
Al-Ahly Sports Club - 1,9 km
Qasr El Nil-broen - 2,1 km
Manial-palasset - 2,5 km
Den arabiske liga - 2,5 km
Sjette oktober-broen - 2,7 km
Alabastrosfinxen - 2,9 km
Mikerinos pyramide - 2,9 km
Midan Talaat Harb - 3,2 km
Zamalek kunstgalleri - 3,6 km

De nærmeste flyplassene er:
Kairo (CAI-Kairo internasjonale flyplass) - 24,1 km
Giza (SPX-Sphinx internasjonale lufthavn) - 41,8 km

Foretrukket flyplass for Safir Hotel Cairo er Kairo (CAI-Kairo internasjonale flyplass).

Gjester har tilgang til blant annet tilgang til internett (via kabel) (mot et tillegg), et forretningssenter og aviser i lobbyen (inkludert). Planlegger du en event i Giza? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 300 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer og kroppsbehandlinger. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et helsestudio, et utendørsbasseng og et boblebad. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Ta deg noe å spise på Chit Chat, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på 3 kafeer. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. USD 10 for voksne og USD 10 for barn
  • Avgift for bruk av kablet internett på rommet: USD 30 per dag (prisene kan variere)
  • Avgift for bruk av kablet internett i fellesområdene: USD 15.00 per natt (prisene kan variere)
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 35.00 USD (én vei)
  • Pris for selvbetjent parkering: 2 USD per dag
  • Avgift for betjent parkering: 2 USD per dag
  • Avgift for ekstraseng: 35.0 USD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Ett barn som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...