Buckingham & Lloyds Knightsbridge

London, Storbritannia Flagget til Storbritannia

Fasiliteter

  • Flyplass London Gatwick (LGW): 88.8 km

Om hotellet

Dersom du velger Buckingham & Lloyds Knightsbridge i London, bor du like ved Harrods og mindre enn 10 minutter fra Hyde Park til fots. Denne leiligheten i luksuriøs stil ligger 0,4 mi (0,7 km) unna Sloane Square og 1,2 mi (1,9 km) unna Royal Albert Hall. Føl deg som hjemme på et av de 5 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Underholdningen er sikret med en 55-tommers LED-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Harrods - 0,2 km
Hyde Park - 0,6 km
Sloane Square - 0,7 km
Hyde Park Corner - 1 km
Imperial College London - 1 km
Park Lane - 1,1 km
Victoria and Albert Museum - 1,1 km
Green Park - 1,2 km
Piccadilly - 1,2 km
Cromwell Road - 1,2 km
Natural History Museum - 1,4 km
Royal Albert Hall - 1,6 km
Victoria Station Travel Information Centre - 1,7 km
Kensington Gardens - 1,8 km
Marble Arch - 1,8 km

De nærmeste flyplassene er:
London (LCY-London City) - 19 km
Heathrow flyplass (LHR) - 24,5 km
Gatwick flyplass (LGW) - 92,2 km
London (LTN-Luton) - 76,6 km
London (STN-Stansted) - 67,3 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Denne leiligheten er et røykfritt overnattingssted som har parkering i nærheten (inkludert). Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 10.00 til kl. 11.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Et skadedepositum på GBP 1000 må betales før innsjekking.
  • Overnattingsstedets skadedepositum må betales via en sikker link innen 24 timer etter at bestillingen er gjennomført. Forhåndsbetaling av skadedepositumet kreves for å kunne sjekke inn.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. GBP 30–90 per person
  • Avgift for flyplasstransport: GBP 138 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 5)
  • Depositum for kjæledyr: 500 GBP per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for ekstraseng: 70 GBP per opphold

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart

Laster inn søkeresultater...