Ventus Harbor Hotel

Durres, Albania Flagget til Albania

Fasiliteter

  • Flyplass Tirana (TIA): 34.9 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Ventus Harbor Hotel som overnattingssted i Durrës, vil du bare ha 5 minutter å gå til Durrës arkeologiske museum og Sfinksi utsiktspunkt. Dette hotellet ligger 24,5 mi (39,3 km) unna Forsvarsdepartementet og 24,6 mi (39,5 km) unna Skanderbeg-plassen. Føl deg som hjemme i et av de 6 gjesterommene. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, hårføner og tøfler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Durrës arkeologiske museum - 0,2 km
Sfinksi utsiktspunkt - 0,4 km
Durrës amfiteater - 0,7 km
Venetiansk tårn - 0,7 km
Fatih-moskeen - 0,7 km
Epidamn bulevard - 0,7 km
Aleksandër Moisiu museumshus - 0,7 km
St. Lucia katolske kirke - 0,9 km
Saint Pavel og Saint Ast ortodokse kirke - 1 km
Aleksandër Moisiu-teateret - 1 km
Bysantisk marked - 1 km
Forum og romerske bad - 1 km
Kongelig villa i Durrës - 1,1 km
Blue Star kjøpesenter - 1,4 km
Havn i Durrës - 1,8 km

Nærmeste store flyplass er Tirana (TIA - Nene Tereza int.) - 35,8 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette hotellet. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Ferdiglaget frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 11.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.43 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for selvbetjent parkering: 2 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart

Laster inn søkeresultater...