Algodon Mansion

Buenos Aires, Argentina Flagget til Argentina

Fasiliteter

  • Flyplass Buenos Aires (EZE): 38.9 km

Om hotellet

Dersom du velger Algodon Mansion som overnattingssted, vil du bo sentralt i Buenos Aires mindre enn 10 minutter til fots fra Patio Bullrich og Recoleta kultursenter. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,5 mi (0,7 km) unna Recoleta kjøpesenter og 0,6 mi (1 km) unna El Ateneo Grand Splendid. Skjem bort deg selv og bo på et av de 9 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med peis og privat boblebad inne. Sengen har overmadrass, dundyner og sengetøy i egyptisk bomull. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, et boblebad og regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Santa Fe-avenyen - 0,4 km
Patio Bullrich - 0,4 km
9 de Julio Avenue - 0,5 km
Recoleta kultursenter - 0,7 km
Recoleta kjøpesenter - 0,7 km
Recoleta-kirkegården - 0,8 km
Plaza Francia - 0,9 km
El Ateneo Grand Splendid - 1 km
Nasjonalmuseet for kunst - 1,1 km
Bueno Aires designkjøpesenter - 1,1 km
Plaza San Martin - 1,1 km
Buenos Aires by messesenter - 1,2 km
Argentinas høyesterett - 1,3 km
Colón-teateret - 1,4 km
Florida-gaten - 1,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 11,6 km
Buenos Aires (EZE - Ministro Pistarini int.) - 33,4 km

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt og transport til cruiseskipterminalen mot et tillegg. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som tilbys på stedet, som blant annet et utendørsbasseng, et boblebad og et treningssenter. Dette hotellet i art deco-stil har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Du kan få deg noe å spise på kafeen på dette hotellet, eller slappe av på rommet og benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Ferdiglaget frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 11.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: USD 1.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Det kan hende at du må betale en merverdiavgift på 21 % på overnattingsstedet i Argentina. Reisende som fremviser utenlandsk pass eller

    utenlandsk ID sammen med en kvittering for innreise utstedt av Argentinas

    nasjonale direktorat for migrasjon, og som betaler med et utenlandsk

    betalingskort eller bankoverføring, er unntatt denne avgiften. Unntaket gjelder

    kun for overnatting, inkludert bestillinger med frokost inkludert.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport: USD 245 per kjøretøy (tur-retur, maks antall passasjerer: 3)
  • Depositum for kjæledyr: 200 USD per opphold
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 120.0 USD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 11 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...