Cross Apartments and Tours
Jerevan,
Armenia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Treningsrom
- Flyplass Yerevan (EVN): 15.9 km
Om hotellet
Velger du Cross Apartments and Tours i Jerevan (Davtashen) som overnattingssted, vil du ha mindre enn 15 minutter å kjøre fra Republikkplassen og Rio kjøpesenter. Dette leilighetshotellet med familievennlig profil ligger 4,3 mi (6,9 km) unna Jerevan park og 4,6 mi (7,5 km) unna Astghik medisinsk senter. Føl deg som hjemme på et av de 3 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rio kjøpesenter - 6,3 km
Jerevan park - 6,9 km
Astghik medisinsk senter - 7,5 km
Dalma Garden-kjøpesenteret - 7,5 km
Kjærlighetsparken Jerevan - 7,6 km
Nexus kunstsenter - 8 km
Nasjonalforsamlingen i Armenia - 8 km
Victory Park - 8,5 km
Kaskaden - 8,5 km
Ararat-museet - 8,5 km
Moder Armenia - 8,6 km
Museum for russisk kunst - 8,8 km
Tsitsernakaberd - 8,9 km
Martiros Sarian-museet - 8,9 km
Yervand Kochar-museet - 8,9 km
Nærmeste store flyplass er Yerevan (EVN-Zvartnots internasjonale flyplass) - 14,8 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et helsestudio, et innendørsbasseng og en badstue. Dette leilighetshotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og piknikområde. På dette leilighetshotellet kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 12.00 mot et tillegg.- Pris for kontinental frokost: ca. AMD 2500.00 per person
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 6000.00 AMD (én vei)
- Avgift for ekstraseng: 10000 AMD per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Hvis du trenger visum for å kunne reise inn i landet, kan du spørre overnattingsstedet ditt om de kan hjelpe deg med å fremskaffe de nødvendige dokumentene for å få dette. For mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet via telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen din. Overnattingsstedet kan komme til å kreve en avgift for denne hjelpen, selv om du skulle ende opp med å kansellere bestillingen din. Alle slike avtaler og ordninger i forbindelse med anskaffelse av visum gjelder kun mellom deg og overnattingsstedet ditt.
- Barn som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
