Hotel New Otani Osaka

Osaka, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Osaka (KIX): 55.0 km

Om hotellet

Dersom du velger Hotel New Otani Osaka vil du bo sentralt i Osaka, en 9-minutters spasertur fra Osaka-Jo Hall og 15 minutter fra Osaka slott. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 3,4 mi (5,5 km) unna Dotonbori Glico-skiltet og 4,2 mi (6,7 km) unna Tsutenkaku Tower (skyskraper). Føl deg som hjemme i et av de 525 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med kablet internett (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og aviser (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Osaka slottspark - 0,2 km
Osaka-Jo Hall - 0,7 km
Osaka slott - 1,2 km
Osaka historiske museum - 2,2 km
Tenjimbashi-Suji handlegate - 2,5 km
Osaka Tenmangu-helligdommen - 2,9 km
Nakanoshima-parken - 2,9 km
Tenjinbashi-suji kjøpesenter - 2,9 km
Osaka sentrale samfunnshus - 3,3 km
Rådhuset i Osaka - 3,5 km
Osaka Museum of Housing and Living - 3,6 km
Korea-town - 3,7 km
Festivalhall - 3,9 km
Osaka Shinkabukiza teater - 4,1 km
Utsubo Park (park) - 4,1 km

De nærmeste flyplassene er:
Osaka (ITM-Itami) - 19,3 km
Kobe (UKB) - 41,7 km
Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 53,3 km

Foretrukket flyplass for Hotel New Otani Osaka er Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass).

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), limousin-/privatbiltjenester og renseri-/vaskeritjenester. Dette hotellet tilbyr 17 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys flyplasstransport på fastsatte tidspunkter og transport til busstasjonen mot et tillegg. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet utendørs tennisbaner, et innendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Smak på lokale og internasjonale retter på ALL DAY DINING SATSUKI, en av dette hotellets 11 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Koble av med noe godt å drikke i en av stedets 2 barer/lounger. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. JPY 4945 for voksne og JPY 2875 for barn
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 1800 JPY (én vei)
  • Flyplasstransport per barn: 900 JPY (én vei), (fra 6 til 12 år)
  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 1200 JPY per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for bruk av basseng: JPY 6000 per natt
  • Avgift for fasiliteter: JPY 3850 per person. Inkluderer tilgang til badstue, boblebad og treningsfasiliteter

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 12.00 og kl. 18.00.
  • Ett barn (per registrerte voksne) som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Gjester med tatoveringer kan ikke bruke det offentlige badet på overnattingsstedet.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...