The Westin Osaka

Osaka, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Flyplass Osaka (KIX): 53.5 km

Om hotellet

The Westin Osaka ligger i hjertet av Osaka, og her bor du like ved Umeda Sky Building og 5 minutter med bil fra Osaka Tenmangu-helligdommen. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 3,6 mi (5,8 km) unna Dotonbori og 4 mi (6,4 km) unna Osaka slott. Føl deg som hjemme i et av de 303 gjesterommene, som har kjøleskap og LED-TV. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har separat badekar og dusj med dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Umeda Sky Building - 0,1 km
Kuchu Teien-observatoriet - 0,1 km
Grand Front Osaka kjøpesenter - 0,5 km
Osaka stasjon by - 0,7 km
LUCUA Osaka - 0,8 km
Herbis Plaza - 1 km
NU Chayamachi - 1,1 km
Hankyu Umeda hovedbutikk - 1,1 km
HEP Five kjøpesenter - 1,2 km
Umeda kunstteater - 1,2 km
Sankei Hall Breeze - 1,3 km
Pokemon Center Osaka - 1,3 km
Festivalhall - 1,7 km
Nakanoshima kunstmuseum Osaka - 1,9 km
Osaka vitenskapsmuseum - 2,1 km

De nærmeste flyplassene er:
Osaka (ITM-Itami) - 14 km
Kobe (UKB) - 40,5 km
Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 54,6 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i Osaka? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 56 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjester tilbys henting på togstasjonen uten ekstra kostnad, og ubetjent parkering (mot et tillegg) finnes på stedet. Skjem bort deg selv med kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger på stedet. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et innendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Ta deg noe å spise på AMADEUS, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet er stengt fra 8. november 2026 til 8. november 2026 (datoene kan bli endret). De følgende fasilitetene eller tjenestene vil være utilgjengelig fra 7. september 2026 til 9. september 2026 (datoene kan endres):
  • Treningslokaler
Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 22. juni 2026 til 30. juni 2027 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:
  • Gang
  • Enkelte gjesterom
I løpet av renoveringsarbeidet vil dette hotellet gjøre sitt beste for å redusere støy og forstyrrelser. Følgende fasiliteter er stengt på mandager:
  • Bar/lounge

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. JPY 5060 for voksne og JPY 2530 for barn
  • Pris for selvbetjent parkering: 2000 JPY per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Avgift for ekstraseng: 8349 JPY per dag
  • Avgift for fasiliteter: JPY 2200 per person. Inkluderer tilgang til badstue, boblebad, svømmebasseng og treningsfasiliteter

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 21.00.
  • Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Vær oppmerksom på at enkelte overnattingssteder ikke tillater at gjester med tatoveringer bruker det offentlige badet.

Kart

Laster inn søkeresultater...