The Albert Hotel Mosman

Sydney, Australia Flagget til Australia

Fasiliteter

  • Flyplass Sydney (SYD): 22.9 km

Om hotellet

Dersom du velger The Albert Hotel Mosman i Sydney (Mosman) som overnattingssted vil du bare være en 4 minutters kjøretur fra Taronga zoologiske hage og 8 minutter fra Circular Quay. Dette hotellet ligger 4,8 mi (7,8 km) unna Operahuset i Sydney og 5 mi (8 km) unna International Convention Centre Sydney. Føl deg som hjemme i et av de 26 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap og espressomaskin. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med smart-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og kaffetrakter/tekoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Balmoral Beach - 1,4 km
Sydney Harbour National Park - 1,9 km
Taronga zoologiske hage - 2,7 km
North Sydney Oval - 3,2 km
Mater Hospital - 4 km
Luna Park Sydney - 4,7 km
North Shore sykehus - 5 km
Walsh Bay - 5,4 km
North Shore Private Hospital - 6 km
Australia Square - 7,1 km
King Street Wharf - 7,3 km
Castlereagh Street - 7,3 km
Macquarie Street - 7,4 km
Pitt Street Mall - 7,4 km
Manly-kaien - 7,4 km

Nærmeste store flyplass er Sydney flyplass (SYD) - 19,9 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og vestibyle. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Ferdiglaget frokost serveres fra kl. 07.30 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i helgene, mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: AUD 100 per overnattingsenhet per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. AUD 8–26 per person
  • Pris for selvbetjent parkering utendørs: 40 AUD per dag
  • Avgift for barneseng (babyseng): 20 AUD per opphold
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 3 prosent

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Det er mulig å betale uten kontanter; gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...