Osaka Excel Hotel Tokyu
Osaka,
Japan
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Treningsrom
- Flyplass Osaka (KIX): 50.4 km
Om hotellet
Har du Osaka Excel Hotel Tokyu som ditt overnattingssted i Osaka vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Dotonbori og Tsutenkaku Tower (skyskraper). Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,4 mi (0,6 km) unna Orix teater og 2,2 mi (3,5 km) unna Kyocera Dome Osaka baseballbane. Overnatt i et av de 364 gjesterommene, som har smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og flaskevann (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Orix teater - 0,6 km
Amerikamura - 0,6 km
Shinsaibashi-suji handlegate - 0,7 km
Dotonbori - 1,3 km
Tombori elvepromenade - 1,3 km
Osaka Shochikuza - 1,4 km
Dotonbori Glico-skiltet - 1,4 km
Namba Walk kjøpesenter - 1,5 km
Rådhuset i Osaka - 1,5 km
Hozenji-Yokocho-gaten - 1,6 km
Dōtombori Arkade - 1,7 km
Osaka sentrale samfunnshus - 1,8 km
Festivalhall - 1,8 km
Namba Hatch - 1,8 km
Osaka vitenskapsmuseum - 1,8 km
De nærmeste flyplassene er:
Osaka (ITM-Itami) - 15,7 km
Kobe (UKB) - 41,1 km
Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 49,5 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. JPY 3300 for voksne og JPY 1650 for barn
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
