Fleur Sanno

Osaka, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Flyplass Osaka (KIX): 44.3 km

Om hotellet

Denne ferieboligen i Osaka (Nishinari) ligger kun 5 minutter å gå fra Spa World og 10 minutter til fots fra Tsutenkaku Tower (skyskraper). Denne ferieboligen ligger 0,7 mi (1,1 km) unna Nipponbashi og 2,5 mi (4 km) unna Dotonbori. Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og komfyrtopp. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert, og underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Spa World - 0,4 km
Tennoji-parken - 0,5 km
Tennoji Zoo - 0,7 km
Tsutenkaku Hondori handlegate - 0,8 km
Abeno Harukas - 0,8 km
Tsutenkaku Tower (skyskraper) - 0,8 km
Q's kjøpesenter - 0,9 km
Osaka bymuseum for kunst - 1 km
Nipponbashi - 1,1 km
Shitennoji-tempelet - 1,5 km
Zepp Namba Osaka konsertsal - 1,7 km
Taihei-no-yu Namba bad - 1,7 km
Namba-parkene - 2 km
Kuromon-markedet - 2,2 km
Namba Yasaka-helligdommen - 2,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Osaka (ITM-Itami) - 19,9 km
Kobe (UKB) - 45,4 km
Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 53,7 km

Foretrukket flyplass for denne ferieboligen er Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass).

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.

Kart

Laster inn søkeresultater...