Miyako City Osaka Hommachi
Osaka,
Japan
Fasiliteter
- Flyplass Osaka (KIX): 51.1 km
Om hotellet
Velger du Miyako City Osaka Hommachi bor du i hjertet av Osaka, og du vil ha mindre enn 15 minutter å gå til både Shinsaibashi-suji handlegate og Orix teater. Dette hotellet ligger 1,4 mi (2,3 km) unna Dotonbori og 2,4 mi (3,9 km) unna Osaka slott. Overnatt i et av de 308 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med separat badekar og dusj, bideer og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Shinsaibashi-suji handlegate - 1 km
Orix teater - 1,1 km
Amerikamura - 1,1 km
Doton Plaza - 1,2 km
Tombori elvepromenade - 1,3 km
Dotonbori - 1,4 km
Namba Walk kjøpesenter - 1,5 km
Kuromon-markedet - 1,6 km
Hozenji-Yokocho-gaten - 1,6 km
Osaka historiske museum - 1,7 km
Dotonbori Glico-skiltet - 1,7 km
Nakanoshima-parken - 1,7 km
Osaka sentrale samfunnshus - 1,8 km
Osaka slottspark - 1,9 km
Namba Grand Kagetsu teater - 1,9 km
De nærmeste flyplassene er:
Osaka (ITM-Itami) - 19,8 km
Kobe (UKB) - 41,7 km
Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 50 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. JPY 2500–3000 for voksne og JPY 1250–1500 for barn
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
