Isis pyramids view inn

Giza, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Flyplass Cairo (CAI): 39.7 km

Om hotellet

Velger du Isis pyramids view inn bor du i hjertet av Giza, og du vil ha mindre enn 15 minutter å gå til både Pyramidekomplekset ved Giza og Sphinxen i Giza. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 3 mi (4,8 km) unna Det store egyptiske museet og 1 mi (1,6 km) unna Khufu-pyramiden. Føl deg som hjemme i et av de 6 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har kombinert dusj/badekar, hårføner, og badekåper. Rommene har flaskevann (inkludert) og sengeoppredning, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Sound and Light-teateret - 0,7 km
Pyramidekomplekset ved Giza - 0,7 km
Sphinxen i Giza - 0,9 km
Khufu-pyramiden - 1,9 km
Menkaure-pyramiden - 2,4 km
Khafre-pyramiden - 2,5 km
Keops-pyramiden - 3 km
Det store egyptiske museet - 4 km
Dr. Ragabs faraoniske landsby - 9,3 km
Kairo Universitet - 10,3 km
Giza Zoo - 10,6 km
The First Mall - 11,1 km
First Mall Cairo kjøpesenter - 11,2 km
Orman botaniske hage - 11,6 km
Nile Badrawi sykehus - 11,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Giza (SPX-Sphinx internasjonale lufthavn) - 36 km
Kairo (CAI-Kairo internasjonale flyplass) - 49,9 km

Foretrukket flyplass for Isis pyramids view inn er Kairo (CAI-Kairo internasjonale flyplass).

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Nyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som concierge-tjenester og piknikområde. Som gjest på Isis pyramids view inn kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom dagligvarebutikken/storkiosken. Lokale retter tilbys daglig fra kl. 09.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokost med lokale retter: ca. USD 5 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 15 USD (én vei)
  • Gebyr for håndklær: USD 0 per person per opphold (gjester kan også ta med egne)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...