Anvy Stylish Suites Ioannina
Ioannina,
Hellas
Fasiliteter
- Flyplass Ioannina (IOA): 3.4 km
Om hotellet
Anvy Stylish Suites Ioannina ligger i hjertet av Ioannina. Her vil du bare være en 4 minutters spasertur unna Pamvotis-sjøen og en 5 minutters kjøretur fra Galleri av Epirus Studies Society. Dette leilighetshotellet ligger 1,2 mi (1,9 km) unna Kunstgalleri for Epirus-studier og 1,3 mi (2 km) unna Ioannina arkeologimuseum. Føl deg som hjemme i et av de 6 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en 32-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har kaffetrakter/tekoker og strykejern/-brett. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Pamvotis-sjøen - 0,4 km
Museu do folclore - 1,6 km
Zosimaia bibliotek - 1,7 km
Kunstgalleri for Epirus-studier - 1,9 km
Galleri av Epirus Studies Society - 1,9 km
Ioannina arkeologimuseum - 1,9 km
Agios Athanasios kirke - 2 km
Sølvsmedmuseet - 2,1 km
Kommunal etnografisk museum - 2,2 km
Averoff Museum - 2,4 km
Its Kale - 2,5 km
Ioannina slott - 2,5 km
Bysantinsk museum - 2,5 km
Perama-grotten - 2,6 km
Du Lac konferansesenter - 3,1 km
Den foretrukne flyplassen for Anvy Stylish Suites Ioannina er Ioannina (IOA-Ioannina nasjonale flyplass) - 3 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester og vaskeritjenester.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Ioannina pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 8.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
