Sunny Court by Tranova

Akihabara, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Flyplass Tokyo Narita (NRT): 59.7 km

Om hotellet

Sunny Court by Tranova i Tokyo (Edogawa) er kun en 10 minutters kjøretur unna Tokyo Skytree og Sensoji-tempelet. Denne leiligheten ligger 7,1 mi (11,4 km) unna Ueno-parken og 7,7 mi (12,5 km) unna Tokyobukta. Føl deg som hjemme i et av de 2 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har mikrobølgeovn og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Nakayama veddeløpsbane - 8,4 km
Tokyo Skytree - 8,5 km
Edogawa naturlige zoo - 9 km
Sensoji-tempelet - 9,1 km
Asakusa Shrine - 9,1 km
Yoshiwara-helligdommen - 9,4 km
Ryogoku Kokugikan - 9,4 km
Kaminarimon-porten - 9,6 km
Kappabashi-gaten - 10 km
Ichikawa by zoo - 10,2 km
Akihabara elektriske by - 11,1 km
Ueno-parken - 11,4 km
Ameyoko shoppingområde - 11,4 km
Tokyo nasjonalmuseum - 11,9 km
Ueno Zoo - 11,9 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 40,1 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 58,8 km

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.

Kart