Wana Villa ChaAm
Cha-am,
Thailand
Fasiliteter
- Flyplass Bangkok (BKK): 195 km
Om hotellet
I Cha-am ligger Wana Villa ChaAm kun en 4 minutters kjøretur unna Sveitsisk sauefarm og 6 minutter unna Premium Outlet Cha-am. Denne villaen ligger 4,2 mi (6,7 km) unna Cha-am onsdags nattmarked og 4,2 mi (6,8 km) unna Cha Am sykehus. Skjem bort deg selv og bo på et av de 7 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med privat basseng og Flatskjerm-TV. Ethvert tekjøkken er utstyrt med kjøleskap, komfyrtopp og mikrobølgeovn. Underholdningen er sikret med digital-TV og DVD-spiller, mens wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har separat sitteområde og teposer/pulverkaffe (inkludert), og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Sveitsisk sauefarm - 2 km
Khao Nang Phanthurat skogspark - 3,2 km
Premium Outlet Cha-am - 4,8 km
Cha-am onsdags nattmarked - 6,7 km
Cha Am sykehus - 6,8 km
Cha-am skogspark - 8,1 km
Utsiktspunkt for flaggermusgrotte - 9 km
Cha-am strand - 9,1 km
Cha Am ATV-park - 10,3 km
Cha-Am-stranden sør - 15,7 km
Sirindhorn internasjonale miljøpark - 17,6 km
Mrigadayavan palass - 18,8 km
Springfield Village golfklubb - 19,8 km
Kaew-stranden - 20,5 km
Phet-stranden - 22,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Hua Hin (HHQ-Hua Hin internasjonale flyplass) - 25,7 km
Suvarnabhumi internasjonale flyplass (BKK) - 197,6 km
Bangkok (DMK - Don Mueang int.) - 188,7 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum i kontanter: 2000 THB per overnattingsenhet per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: THB 500 per kjæledyr (varierer med lengden på oppholdet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Døgnåpent svømmebasseng
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
