Luura – Cliff, Paros, Morgans Originals (Opening May 2026)
Paros,
Hellas
Fasiliteter
- Bar
- Spa
- Flyplass Naxos (JNX): 46.1 km
Om hotellet
Velger du Luura – Cliff, Paros, Morgans Originals (Opening May 2026) som overnattingssted i Paros, vil du bare ha 10 minutter å kjøre både til Parikia havn og til Agia Eirini-stranden. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 2,1 mi (3,3 km) unna Parasporos strand og 2,3 mi (3,8 km) unna Delfíni. Føl deg som hjemme i et av de 39 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar (inkludert) og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har badekar eller dusj. Rommene har kaffetrakter/tekoker og flaskevann (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Agia Eirini-stranden - 1,2 km
Parasporos strand - 2,4 km
Delfíni - 4,1 km
Sommerfugldalen - 4,1 km
Paros fiske terapi - 4,8 km
Paros Kite-strand - 4,9 km
Paros arkeologiske museum - 5,9 km
Panagia Ekatontapiliani - 6 km
Antikk kirkegård - 6,1 km
Psaraliki strand - 6,1 km
Livadia strand - 6,3 km
Parikia havn - 6,4 km
Frankisk slott - 6,6 km
Andre Psaraliki - 6,8 km
Livádia - 6,8 km
De nærmeste flyplassene er:
Parikia (PAS-Paros nasjonale flyplass) - 6,5 km
Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass) - 42,6 km
Ermoupolis (JSY-Syros nasjonale flyplass) - 55,3 km
Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass) - 60,6 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Paros pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 4.00 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 15.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 35 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. mai til 31. oktober.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 20.00.
