KORA TIGOT

Golf del Sur, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Treningsrom
  • Flyplass Tenerife (TFS): 9.1 km

Om hotellet

Velger du KORA TIGOT i San Miguel de Abona som overnattingssted, bor du nær golfbanen, mindre enn en 10 minutters kjøretur unna både Golf del Sur Course og Complejo Turístico Amarilla Golf. Dette hotellet med golfmuligheter ligger 9,8 mi (15,8 km) unna Siam park og 12,5 mi (20,2 km) unna Fañabé-stranden. Føl deg som hjemme på et av de 88 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og ovn. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe og separat sitteområde, og rengjøring tilbys ukentlig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Complejo Turístico Amarilla Golf - 0,8 km
Tenerife-strender - 0,8 km
Playa Amarilla - 1,1 km
Amarilla Golf and Country Club - 1,4 km
Golf del Sur Course - 1,7 km
San Blas-stranden - 2,4 km
Playa Grande - 2,7 km
San Blas miljøreservat - 2,9 km
Callao de la Cochina - 3,6 km
Los Abrigos naturlige bassenger - 4,3 km
Playa de la Ballena - 4,9 km
Playa El Horno - 7,4 km
San Miguel slott - 7,8 km
Middelaldereventyr på Castillo San Miguel - 7,8 km
Tenerife Golfklubb - 8,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Tenerife (TFS-Tenerife sør) - 10,2 km
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Nord) - 73 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Ta deg et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Stedet har en bassengbar hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 11.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum for skader: 150 EUR per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 15 per person
  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 12 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 18.00.
  • Golf må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...