Novotel Phuket Kata Avista Resort & SPA

Kata, Thailand Flagget til Thailand

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Barneklubb
  • Avstånd strand: 200 m
  • Flyplass Phuket (HKT): 46.9 km
  • Tekjøkken
  • Helsestudio
  • Heis
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Spa
  • Egnet for barn
  • WiFi
  • Barnebasseng
  • Parkering
  • Air Condition
  • Bar
  • Bassengbar
  • Vann park
  • distance_city: 300

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Novotel Phuket Kata Avista Resort tilbyr en avslappende flukt bare en kort spasertur fra de gyldne sandene på Kata Beach. Omgitt av frodige tropiske hager, er dette moderne feriestedet perfekt for familier, par og solo-reisende som søker komfort og bekvemmelighet i en fredelig setting. De livlige butikkene, lokale markedene og livlige restaurantene i Kata er alle lett tilgjengelige, noe som gjør det til et ideelt utgangspunkt for å utforske området.

De romslige rommene har moderne innredning, private balkonger og store vinduer som slipper inn rikelig med naturlig lys. Hvert rom er utstyrt med klimaanlegg, flatskjerm-TV, gratis Wi-Fi og safe. Noen rom tilbyr fantastisk utsikt over Andamanhavet eller feriestedets vakre hager, og gir et fredelig tilfluktssted etter en dag med eventyr.

Gjestene kan slappe av ved utendørs svømmebassenget, nyte en beroligende behandling på spaet, eller holde seg aktive i det velutstyrte treningssenteret. Feriestedet tilbyr også en barneklubb, noe som gjør det til et flott valg for familier. Spisemulighetene på stedet serverer et utvalg av internasjonale og thailandske retter, og sikrer at det er noe for alle.

Novotel Phuket Kata Avista Resort ligger praktisk til bare 5 minutters gangavstand fra Kata Beach og en kort kjøretur fra Patongs livlige natteliv. Det vennlige personalet er alltid klare til å hjelpe med turbestillinger og lokale anbefalinger, og sikrer et minneverdig opphold i Phukets tropiske paradis.

Kart

Laster inn søkeresultater...