Cleopatra Palace Hotel

Playa de las Américas, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Oppvarmet basseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Spa
  • Barneklubb
  • Flyplass Tenerife (TFS): 18.7 km

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Cleopatra Palace Hotel i Arona som overnattingssted, bor du på stranden og har bare 10 minutter å gå til både Las Vistas-stranden og Las Américas-stranden. Dette resort-hotellet ligger 1,6 mi (2,7 km) unna Siam park og 3,7 mi (6 km) unna Fañabé-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 431 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert), og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Arona-pyramiden - 0,1 km
El Camison-stranden - 0,2 km
Las Vistas-stranden - 0,5 km
Antonio Domínguez Alfonso stadion - 0,7 km
Las Américas-stranden - 0,8 km
Los Cristianos-stranden - 1,3 km
Montaña Chayofita - 1,4 km
Veronicas Strip - 1,6 km
Troya-stranden - 1,7 km
Torviscas strand - 2,1 km
Playa De Los Tarajales - 2,1 km
Magma kunst- og konferansesenter - 2,1 km
Bobo strand - 2,2 km
Vannsport Tenerife - 2,3 km
Golf Las Americas - 2,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Tenerife (TFS-Tenerife sør) - 18,5 km
La Gomera (GMZ) - 77 km

Foretrukket flyplass for Cleopatra Palace Hotel er Tenerife (TFS-Tenerife sør).

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Gjestene tilbys flyplasstransport på forespørsel, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som tilbys på stedet, som blant annet et utendørsbasseng, et boblebad og sykkelutleie. Dette resort-hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Ta deg et måltid på Buffet Cleopatra eller bli på rommet og benytt deg av denne resortens romservice (døgnet rundt). Stedet har en strandbar, en bassengbar og 2 barer/lounger hvor du kan slappe av med noe forfriskende å drikke.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne resorten før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...