Ocean Coral Riviera Cancun

Puerto Morelos, Mexico Flagget til Mexico

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • •
  • Barnebasseng
  • •
  • Restaurant
  • •
  • Bar
  • •
  • Air condition
  • •
  • Treningsrom
  • •
  • Spa
  • •
  • Voksenhotell
  • •
  • Flyplass Cancún (CUN): 24.2 km

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Ocean Coral Riviera Cancun All Inclusive i Puerto Morelos som overnattingssted, bor du på stranden, kun 10 minutter å kjøre fra Puerto Morelos-stranden og Puerto Morelos bytorg. Føl deg som hjemme i et av de 594 gjesterommene, som har minibar (inkludert) og LCD-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, designertoalettartikler og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Puerto Morelos nasjonale maritime park - 0,6 km
Puerto Morelos-stranden - 1,6 km
Ojo de Agua strand - 4,7 km
Puerto Morelos bytorg - 5,1 km
San Jose katolske sognekirke - 5,1 km
Skjeve fyrtårn - 5,1 km
Puerto Morelos kunstnerkooperativ - 5,5 km
Jungelspa - 7,4 km
Monumento Ruta de los Cenotes - 7,5 km
Dr. Alfredo Barrera Marin botaniske hage - 7,7 km
Colocación Capsula del Tiempo Santuario de la Esperanza - 8,4 km
Petempich-bukten - 9,7 km
Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark - 15,2 km
Grand Outlet Riviera Maya - 16,1 km
Xoximilco - 17,1 km

De nærmeste flyplassene er:
Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 23,7 km
Cozumel, Quintana Roo (CZM-Cozumel internasjonale flyplass) - 70,7 km
Tulum int. lufthavn (TQO) - 143,5 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtiginnsjekking og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 3 utendørsbassenger, utendørs tennisbaner og en badstue. Hvis du har lyst til å shoppe hele dagen, kan du hoppe på overnattingsstedets buss til shoppingområdet (mot et tillegg). Du kan spise middag eller brunsj på Casa del Mar, en restaurant som spesialiserer seg på lokale og internasjonale retter. Du kan også få deg noe å spise på kafeen, og i tilegg tilbys det romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bassengbar samt 3 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MXN 70.39 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00.
  • En obligatorisk avgift for gallamiddag på julaften er inkludert i totalprisen som vises for opphold som omfatter 24. desember.
  • En obligatorisk avgift for gallamiddag på nyttårsaften er inkludert i totalprisen som vises for opphold som omfatter 31. desember.
  • Barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...