Chisun Hotel Yokohama Isezakicho

Yokohama, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Restaurant
  • •
  • Flyplass Tokyo (HND): 23.6 km

Om hotellet

Velger du Chisun Hotel Yokohama Isezakicho i Yokohama (Kannai) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Yokohama Cosmo World og Tokyobukta. Dette hotellet ligger 1,3 mi (2 km) unna Landemerketårnet og 1,3 mi (2 km) unna Yamashita-parken. Føl deg som hjemme i et av de 399 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, hårføner og tøfler. Rommene har vannkoker og blendingsgardiner/gardiner, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Odori park - 0,1 km
Yokohama kultursportshall - 0,5 km
Yokohama-stadion - 0,9 km
Yokohama havneåpning minneshall - 1,1 km
Nogeyama zoologiske hage - 1,3 km
Iseyama Kotai-helligdommen - 1,3 km
Billboard Live Yokohama - 1,3 km
Kanagawa prefekture regjeringsbygg - 1,4 km
Motomachi handlegate - 1,5 km
Yamashitacho-parken - 1,6 km
Kanagawa kunstteater - 1,7 km
Yamashita-parken - 1,7 km
Zou-no-hana Park - 1,7 km
Tokyobukta - 1,8 km
Yokohama havnemuseum - 1,8 km

Den foretrukne flyplassen for Chisun Hotel Yokohama Isezakicho er Tokyo (HND-Haneda) - 22,7 km

Gjester har tilgang til blant annet tilgang til internett (via kabel) (mot et tillegg), en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (mot betaling) og salgsautomat. På Chisun Hotel Yokohama Isezakicho kan du spise et bedre måltid i restauranten. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. JPY 1540 for voksne og JPY 1540 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart