Lans Hotel
Ksamil,
Albania
Fasiliteter
- Bar
- Flyplass Tirana (TIA): 271 km
Om hotellet
Velger du Lans Hotel som overnattingssted i Ksamil, er du bare 15 minutters gange unna både Ksamiløyene og Butrint nasjonalpark. Dette hotellet ligger 28,3 mi (45,5 km) unna Korfu havn og 1,2 mi (1,9 km) unna Det joniske hav. Føl deg som hjemme i et av de 30 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Butrint nasjonalpark - 0,5 km
Ksamiløyene - 1,2 km
Det joniske hav - 1,9 km
Butrint nasjonale arkeologiske park - 3,6 km
Ali Pasha slott - 3,9 km
Museum - 4,6 km
Pigeons Cave Beach - 5,3 km
Speilstranden - 6,5 km
Poseidons bukt - 7,5 km
Mangostranden - 11 km
Rester av gamle Onchesmos - 14,6 km
Synagoge kompleks - 14,6 km
Lëkurësit-slottet - 14,7 km
Saranda strand - 14,7 km
Sarandë-promenaden - 14,8 km
Nærmeste store flyplass er Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 50,2 km
Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring, safe i resepsjonen og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et sesongbasert utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), TV i fellesområdet og vestibyle. Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til september.
- Ett barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
