May Flower Apart
Alanya,
Tyrkia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Flyplass Antalya (AYT): 125 km
Om hotellet
Når du bor på May Flower Apart Hotel, bor du svært sentralt i Alanya, med hele sentrum innen komfortabel gangavstand. Du kan selv velge om du vil tilbringe dagene på Kleopatrastranden eller den østlige stranden, da avstanden til begge er omtrent den samme.
Anlegget består av én bygning og tilbyr et mindre, men hyggelig bassengområde med solsenger, parasoller og en bassengbar. Her finnes også en restaurant som serverer à la carte-retter, eller du kan velge å lage enkle måltider selv i leiligheten.
I høysesongen arrangerer hotellet livemusikk omtrent to kvelder i uken. For den som ønsker aktiviteter, finnes det biljard og bordfotball, og de yngste gjestene har tilgang til en lekeplass.
Kun en kort spasertur fra hotellet ligger hovedgaten i sentrum med et stort utvalg av butikker og restauranter, og den velkjente havnen nås på cirka 10 minutter til fots.
Hotellet er svært populært blant nordiske gjester som gjerne vender tilbake år etter år. Det passer utmerket for familier, venner og par som søker et hyggelig og sentralt overnattingssted.



