1 Hotel Tokyo

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar
  • Spa
  • Flyplass Tokyo (HND): 17.1 km

Om hotellet

Dersom du velger 1 Hotel Tokyo som overnattingssted, vil du bo sentralt i Tokyo mindre enn 10 minutter til fots fra Suntory-hallen og Hie-helligdommen. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,7 mi (1,2 km) unna teamLab Borderless: MORI Building DIGITAL ART MUSEUM og 0,8 mi (1,3 km) unna Tokyo Midtown. Føl deg som hjemme i et av de 211 gjesterommene, som har minibar og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med separat badekar og dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og separat sitteområde. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Suntory-hallen - 0,5 km
Hie-helligdommen - 0,7 km
TeamLab Borderless: MORI Building DIGITAL ART MUSEUM - 1,1 km
Tokyo Midtown - 1,2 km
Roppongi Hills - 1,4 km
Hibiya-parken - 1,4 km
International House of Japan - 1,6 km
Det keiserlige palass i Tokyo - 1,7 km
Tokyo Tower - 1,8 km
Tokyo City View - 1,9 km
Chidorigafuchi-parken - 2,1 km
Hotel New Otani Tokyo - 2,1 km
Shiba-parken - 2,2 km
Ginza Six - 2,4 km
Det keiserlige palassets østlige hager - 2,6 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 21,4 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 75,6 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i Tokyo? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 172 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 3 møterom. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et innendørsbasseng og en badstue. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (døgnet rundt). Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Komplett frokost tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: JPY 25000 per overnattingsenhet per dag
  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for komplett frokost: ca. JPY 7000 for voksne og JPY 3500 for barn
  • Pris for selvbetjent parkering på sikret område: 6000 JPY per dag
  • Pris for langtidsparkering på sikret område: 20000 JPY per natt
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 22770.0 JPY per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00.
  • Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Ett barn som er 12 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Dette overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom. Gjestene kan be om å få et av disse rommene ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
  • Vær oppmerksom på at enkelte overnattingssteder ikke tillater at gjester med tatoveringer bruker det offentlige badet.

Kart

Laster inn søkeresultater...