Poseidon Beach Hotel

Laganas, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Avstånd strand: 20 m
  • Avstand sentrum: 500 m
  • Flyplass Zakinthos (ZTH): 6.7 km
  • Bussholdeplass: 500 m
  • Shopping: 500 m
  • Minimarked: 100 m
  • Sentrum: 500 m
  • Minibank: 100 m
  • Resepsjon 24 timer
  • Offisiell klassifisering: 3
  • Bygget: 1988
  • Sist oppusset: 2001
  • Antall rom: 283
  • Strømstyrke: 220
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • WiFi
  • WiFi i fellesområdene mot kostnad
  • WiFi i rommene/leilighetene mot kostnad
  • Støynivå: Noe forstyrrende
  • Trafikk: Lokaltrafikk
  • Forstyrrelser: Barer og folkeliv

Gjesters vurdering

| 4,1/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Gjennom den frodige hagen går det steinlagte gangstier med barnevognvennlige ramper hele veien fra stranden og opp til resepsjonen.

Hotellets bassengområde har barnebasseng, boblebad og solterrasse. Her ligger snackbaren som serverer kontinental frokost for deg som våkner lit senere samt snacks og enkle retter på dagtid.

Strand med solsenger og bar

Nede ved stranden har hotellet en stor gressplen med solsenger og parasoll som er inkludert for deg som gjest. Det ligger en liten kafé som er inkludert i all inclusive ved gressplenen ved bassenget.

Følger du stranden et par hundre meter i retning mot Kalamaki kommer du til den delen av stranden som er hjem for havskilpaddene Carette Caretta. I perioden juni–september kan du være heldig å se disse her.

Laster inn søkeresultater...