Paradise Beach

Negombo, Sri Lanka Flagget til Sri Lanka

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Avstånd strand: 50 m
  • Avstand sentrum: 3 km
  • Bad/strand: 50 m
  • Sentrum: 3 km
  • Supermarked: 50 m
  • Shopping: 50 m
  • Hotellpersonalet bærer bagasjen
  • Adresse: "Paradise Beach Hotel (Pvt) Ltd, 289 Lewis Place, Negombo, Sri Lanka."
  • Bar
  • Bygget: 1970
  • Barnebasseng
  • Heis
  • Utendørsbasseng
  • Telefon: +94 3122 38154
  • Restaurant
  • WiFi

Om hotellet

Hotellet ligger et par kilometer utenfor Negombo nær både severdigheter, blant annet templer. Det finnes også puber og restauranter.

Strandpromenade til Negombo

Stranden ved hotellet kantes av palmer. Du kan koble av i skyggen eller ta en spasertur langs havet. På stranden er det salg av mat og suvenirer og du kan spasere helt inn til Negombos livlige gater.

Bassenger og underholdning

Hotellet har basseng og et lite barnebasseng. Hotellet arrangerer også underholdning med musik, både på dag- og kveldstid. WiFi koster ikke noe og finnes både ved bassenget og på rommene.

Restaurant og bar

På strandpaviljongen får du servert mat mens du nyter utsikten over det Det indiske hav. I tillegg til buffé med internasjonale og lokale retter som er inkludert i halvpensjon tilbys også en à la carte-meny mot kostnad.

Kart

Laster inn søkeresultater...