Villa 3 letti 2 docce e Giardino

Pizzo, Italia Flagget til Italia

Fasiliteter

  • Flyplass Calabria (SUF): 29.4 km

Om hotellet

I Pizzo ligger denne villaen kun en 5 minutters kjøretur unna Murat slott og Piedigrotta kirke. Denne villaen ligger 2,7 mi (4,4 km) unna Spiaggia Timpa Janca og 3,4 mi (5,5 km) unna Vibo marinapark. Føl deg som hjemme i denne villaen, som er utstyrt med kjøleskap og Flatskjerm-TV. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Murat slott - 0,7 km
Piedigrotta kirke - 1,6 km
Spiaggia Timpa Janca - 3,5 km
Vibo marinapark - 5,5 km
Porto di Vibo Marina - 5,6 km
Pizzo-stranden - 7,7 km
Bivona slott - 9,3 km
G. Jazzolino sykehus - 9,5 km
Santa Maria Maggiore og San Leolucas katedral - 9,7 km
Cantine Artese - 9,9 km
Boulangerie D'amico - 10,1 km
Vibo Valentia tinghus - 10,3 km
Fausto Torrefranca statlige musikkonservatorium - 10,4 km
Normannerborg - 10,5 km
Bivona strand - 11 km

Nærmeste store flyplass er Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme internasjonale flyplass) - 27,9 km

Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Denne villaen har i tillegg concierge-tjenester, piknikområde og kullgriller.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Rengjøringsgebyr: 100 EUR per overnattingsenhet, per opphold (varierer med oppholdets lengde)

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 50 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for sen innsjekking mellom kl. 22.00 og kl. 02.00

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...