Inter City Seoul
Seoul,
Sør-Korea
Fasiliteter
Om hotellet
Dersom du velger Inter City Seoul i Seoul (Gangseo-gu) som overnattingssted vil du bare være en 4 minutters kjøretur fra Lotte kjøpesenter Gimpo lufthavn og 8 minutter fra Gocheok Sky Dome. Dette hotellet ligger 9,6 mi (15,5 km) unna Myeongdong-gaten og 11,1 mi (17,8 km) unna Dongdaemun historiske og kulturelle park. Føl deg som hjemme på et av de 355 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har skrivebord og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lotte kjøpesenter Gimpo lufthavn - 3,8 km
Nanji Hangang-parken - 3,9 km
MBC hovedkvarter - 6,9 km
Seoul VM-stadion - 7,6 km
Gocheok Sky Dome - 7,9 km
Mangwon-markedet - 8,3 km
KBS Exhibition Hall - 8,7 km
YG Entertainment Building - 8,9 km
Seonyudo-parken - 9 km
Gukhoe-uisadang (nasjonalforsamling) - 9 km
Times Square kjøpesenter - 9,1 km
Hyundai outletsenter-Gimpo - 9,3 km
KT&G Sangsangmadang Hongdae - 9,3 km
Hongdae gate - 9,4 km
Yoido Full Gospel kirke - 9,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Seoul (GMP - Gimpo int.) - 4,8 km
Seoul (ICN - Incheon int.) - 44 km
Foretrukket flyplass for Inter City Seoul er Seoul (GMP - Gimpo int.).
Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Som gjest på Inter City Seoul kan du få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken. Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.- Pris for langtidsparkering: 40000 KRW per dag
- Gebyr for håndklær: KRW 11000 per person per natt (gjester kan også ta med egne)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- I samsvar med nasjonale/lokale lover kan tilgangen til air conditioning være begrenset til visse tider i perioden fra 01. oktober til 31. mai.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

