Hotel Vila Santa
Lima,
Peru
Fasiliteter
- Flyplass Jorge Chávez International Airport (LIM): 27.2 km
Om hotellet
Med sin beliggenhet i Lima (Miraflores) er Hotel Vila Santa mindre enn en 5 minutters kjøretur fra John F. Kennedy-parken og Miraflores sentrale park. Dette hotellet ligger 2,3 mi (3,8 km) unna Larcomar kjøpesenter og 3,6 mi (5,8 km) unna Costa Verde. Føl deg som hjemme i et av de 46 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Paso 28 de Julio - 2,2 km
Reducto No. 2 park - 2,3 km
Malecón de Miraflores - 2,9 km
Mercado N° 1 Surquillo - 3 km
Vennskapsparken - 3,1 km
Det medisinske universitet i Peru - 3,3 km
Larco-avenyen - 3,3 km
Miraflores sentrale park - 3,4 km
Larcomar kjøpesenter - 3,4 km
Costa Verde - 3,5 km
Barranco park - 3,5 km
John F. Kennedy-parken - 3,5 km
Indisk marked - 3,6 km
Sukkenes bro - 3,6 km
Calle José Gálvez - 3,6 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel Vila Santa er Lima (Jorge Chávez) internasjonale lufthavn - 25,8 km
Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Ta deg et måltid på UN TOQUE DE LOCURA eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (døgnet rundt). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Du kan bli bedt om å betale en merverdiavgift på 18 % på overnattingsstedet i Peru. Reisende fra utlandet med gyldig pass og turistvisum/oppholdstillatelse kan være unntatt denne avgiften. Unntaket gjelder kun for opphold i Peru på under 60 dager.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: USD 22.00 per kjøretøy (tur-retur, maks antall passasjerer: 2)
- Gebyr ved tidlig innsjekking: USD 24 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Gebyr ved sen utsjekking: USD 23 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Barn under 18 har på generelt grunnlag ikke anledning til å bo på
overnattingssteder i Peru uten en forelder, foresatt eller annen voksen ledsager med fullmakt. Voksne ledsagere kan bli bedt om å fremvise både egen og barnets legitimasjon samt attestert dokumentasjon på at vedkommende har ansvaret for barnet. Besøkende som planlegger å reise med barn, bør forhøre seg med et peruansk konsulat før avreise.
- I henhold til peruansk lov godtas ikke kontanter for betalinger over 2 000 PEN eller 500 USD. Betalinger som er større enn disse beløpene, må utføres med betalingskort eller andre metoder som er godkjent av overnattingsstedet eller de lokale lovene. Betalinger kan ikke deles opp i flere valutaer.
- Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
- Barn som er 4 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Begrenset parkeringshøyde.

