Lima Flats 1
Lima,
Peru
Fasiliteter
- Flyplass Jorge Chávez International Airport (LIM): 27.3 km
Om hotellet
Lima Flats 1 i Lima (Surquillo) er kun en 10 minutters kjøretur unna Larcomar kjøpesenter og Jockey Plaza. Denne leiligheten ligger 2,5 mi (4 km) unna Costa Verde og 3,7 mi (6 km) unna Waikiki-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 2 gjesterommene, som har et kjøkken. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har mikrobølgeovn og kaffetrakter/tekoker, og kjøleskap kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Mercado N° 1 Surquillo - 1,6 km
Indisk marked - 1,7 km
Huaca Pucllana ruinene - 1,7 km
Delgado legesenter - 1,9 km
Parque El Olivar - 2 km
Finanssenteret i San Isidro - 2 km
Olivar-parken - 2,1 km
Larco-avenyen - 2,1 km
Miraflores sentrale park - 2,1 km
Reducto No. 2 park - 2,1 km
John F. Kennedy-parken - 2,4 km
Paso 28 de Julio - 2,5 km
Calle José Gálvez - 2,6 km
Westin Lima konferansesenter - 2,7 km
Lima Golf Club - 2,7 km
Nærmeste store flyplass er Lima (Jorge Chávez) internasjonale lufthavn - 29,9 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum i kontanter: 200.00 USD per opphold
- Du kan bli bedt om å betale en merverdiavgift på 18 % på overnattingsstedet i Peru. Reisende fra utlandet med gyldig pass og turistvisum/oppholdstillatelse kan være unntatt denne avgiften. Unntaket gjelder kun for opphold i Peru på under 60 dager.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Barn under 18 har på generelt grunnlag ikke anledning til å bo på
overnattingssteder i Peru uten en forelder, foresatt eller annen voksen ledsager med fullmakt. Voksne ledsagere kan bli bedt om å fremvise både egen og barnets legitimasjon samt attestert dokumentasjon på at vedkommende har ansvaret for barnet. Besøkende som planlegger å reise med barn, bør forhøre seg med et peruansk konsulat før avreise.
- I henhold til peruansk lov godtas ikke kontanter for betalinger over 2 000 PEN eller 500 USD. Betalinger som er større enn disse beløpene, må utføres med betalingskort eller andre metoder som er godkjent av overnattingsstedet eller de lokale lovene. Betalinger kan ikke deles opp i flere valutaer.
