Coast Lonsdale Quay Hotel

Vancouver, Canada Flagget til Canada

Fasiliteter

  • Flyplass Vancouver (YVR): 29.1 km

Om hotellet

Velger du Coast Lonsdale Quay Hotel bor du sentralt i North Vancouver, like ved Lonsdale Quay Market og mindre enn 5 minutter unna The Shipyards til fots. Dette hotellet med skimuligheter ligger 3,7 mi (6 km) unna Capilano Suspension Bridge og 4,9 mi (7,9 km) unna Pacific Coliseum. Føl deg som hjemme i et av de 70 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med mikrobølgeovn og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, regndusjhode og designertoalettartikler. Rommet har skrivebord og kaffetrakter/tekoker, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Lonsdale Quay Market - 0,1 km
The Shipyards - 0,2 km
Lions Gate Hospital - 2,1 km
Granville Street - 3,8 km
Vancouver Lookout - 3,8 km
Harbour-senteret - 3,8 km
Gastown Steam Clock - 4 km
Canada Place cruiseskipterminal - 4 km
Pacific Centre (kjøpesenter) - 4 km
Waterfront Centre - 4 km
Canada Place - 4,1 km
Vancouver konferansesenter - 4,2 km
Jack Poole Plaza - 4,3 km
United States Consulate - 4,4 km
Hotel Europe - 4,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Vancouver, BC (CXH-Vancouver Harbour sjøflybase) - 10,3 km
Vancouver internasjonale flyplass (YVR) - 27,5 km
Pitt Meadows, BC (YPK) - 40,2 km
Sechelt, BC (YHS-Sunshine Coast regionale lufthavn) - 61,3 km
Abbotsford, British Columbia (YXX-Abbotsford internasjonale flyplass) - 69 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et døgnåpent forretningssenter og hurtigutsjekking. Planlegger du en event i North Vancouver? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 167 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 4 møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Tilbring dagen i skibakken, eller nyt rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Dette hotellet i art deco-stil har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Du kommer deg raskt til bakken med overnattingsstedets skibuss (mot et tillegg). Som gjest på Coast Lonsdale Quay Hotel kan du få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: CAD 100 per overnattingsenhet per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 30 CAD per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Kjæledyravgift: CAD 35.00 per overnattingsenhet, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 30 CAD per dag
  • Avgift for ekstraseng: 30 CAD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Barn som er 17 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart