Muthu La Perla Tenerife

Puerto de la Cruz, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Flyplass Tenerife (TFS): 91.4 km

Om hotellet

Velger du Muthu La Perla Tenerife som overnattingssted i Puerto de la Cruz, vil du bare ha 10 minutter å kjøre både til Plaza del Charco og til Taoro park. Dette hotellet ligger 17,5 mi (28,1 km) unna Teide nasjonalpark og 1 mi (1,6 km) unna Taoro Can hundepark. Føl deg som hjemme i et av de 130 gjesterommene, som også har kjøleskap og mikrobølgeovn. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Taoro Can hundepark - 1,2 km
Taoro park - 1,4 km
Sitio Litre-hagen - 1,5 km
Vannhage - 1,7 km
Risco Belle vannhage - 1,7 km
Martianez kjøpesenter - 1,7 km
La Paz utsiktspunkt - 1,9 km
Pueblo Chico fornøyelsespark - 2 km
Botanisk hage - 2 km
San Telmo-stranden - 2 km
San Telmo Promenade - 2 km
Tenerife-strender - 2,1 km
Timanfaya teater - 2,1 km
La Vola - 2,1 km
Martianez-stranden - 2,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Nord) - 29,7 km
Tenerife (TFS-Tenerife sør) - 93,5 km

Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og wi-fi (inkludert). På Muthu La Perla Tenerife kan du spise et bedre måltid i restauranten. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 10 for voksne og EUR 5 for barn
  • Avgift for safe på rommet: 10 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...