Ereza Los Hibiscos

Puerto del Carmen, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Voksenhotell
  • Avstånd strand: 50 m
  • Flyplass Lanzarote (ACE): 9.6 km
  • Tekjøkken
  • Heis
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • WiFi
  • Barnebasseng
  • Parkering
  • Bar
  • Bassengbar

Gjesters vurdering

| 3,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Ereza Los Hibiscos tilbyr et velkomment opphold bare en kort spasertur fra de gyldne sandene på Playa Grande i Puerto del Carmen, Lanzarote. Dette komfortable leilighetshotellet er ideelt for familier, par og venner som ønsker å nyte den livlige atmosfæren i øyas mest populære feriested. Med sin sentrale beliggenhet har gjestene enkel tilgang til butikker, restauranter og livlig natteliv, alt innen gangavstand.

Romslige leiligheter på Ereza Los Hibiscos har separate soverom, et oppholdsrom med sovesofa og en privat balkong eller terrasse, mange med utsikt over havet eller bassenget. Hver enhet inkluderer et tekjøkken utstyrt for lette måltider, et spiseområde og et moderne bad med dusj eller badekar. Daglig rengjøring sikrer en avslappende og bekymringsfri ferieopplevelse.

Gjestene kan slappe av ved den store utendørs svømmebassenget, som er omgitt av solsenger og et barnebasseng for yngre besøkende. Restauranten på stedet serverer et utvalg av lokale og internasjonale retter, mens bassengbaren tilbyr forfriskende drikker og snacks hele dagen. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig i offentlige områder, og en lekeplass holder barna underholdt.

Ereza Los Hibiscos er perfekt plassert for å utforske Lanzarotes attraksjoner, med stranden bare 200 meter unna og flyplassen en 10-minutters kjøretur unna. Den nærliggende promenaden inviterer til avslappende spaserturer langs kysten, og utflukter til Timanfaya nasjonalpark eller øyas berømte vulkanske landskap kan enkelt arrangeres. Nyt en avslappende og praktisk base for ditt Lanzarote-eventyr.

Kart

Laster inn søkeresultater...