Hotel Villa Pascucci Mare

Durres, Albania Flagget til Albania

Fasiliteter

  • Flyplass Tirana (TIA): 34.7 km

Om hotellet

Har du Hotel Villa Pascucci Mare i Durrës som overnattingssted, er du nær stranden og kun 4 minutters gange fra Durrës arkeologiske museum og 5 minutter unna Venetiansk tårn til fots. Dette hotellet ved stranden ligger 0,3 mi (0,5 km) unna Durrës amfiteater og 0,4 mi (0,6 km) unna Epidamn bulevard. Føl deg som hjemme i et av de 21 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med hårføner og tøfler. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Durrës arkeologiske museum - 0,3 km
Venetiansk tårn - 0,5 km
Fatih-moskeen - 0,5 km
Aleksandër Moisiu museumshus - 0,5 km
Durrës amfiteater - 0,5 km
Epidamn bulevard - 0,6 km
St. Lucia katolske kirke - 0,6 km
Sfinksi utsiktspunkt - 0,7 km
Saint Pavel og Saint Ast ortodokse kirke - 0,7 km
Aleksandër Moisiu-teateret - 0,8 km
Bysantisk marked - 0,9 km
Forum og romerske bad - 0,9 km
Blue Star kjøpesenter - 1,2 km
Kongelig villa i Durrës - 1,4 km
Havn i Durrës - 1,6 km

Nærmeste store flyplass er Tirana (TIA - Nene Tereza int.) - 35,5 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som en tilhørende vingård, et treningssenter og et sesongbasert utendørsbasseng. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og levende plantevegg. Det enkelt å komme seg til stranden med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Ta deg noe å spise på et av dette hotellets mange spisesteder, som omfatter 2 restauranter og en kafé. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.78 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.30 og kl. 18.00.
  • Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...