Las Casitas de Corralejo
Corralejo,
Spania
Corralejo,
Spania
Las Casitas de Corralejo er et sjarmerende leilighetshotell med sentral beliggenhet i populære Corralejo nord på Fuerteventura. Her bor du i fine leiligheter rundt et innbydende bassengområde. På bare noen få minutters gange kommer du til stranden, restauranter og shopping, samtidig som hotellet ligger i et område med en rolig og avslappende atmosfære. Hvis du vil oppleve Corralejo helt på dine premisser – velkommen!
De fine leilighetene ligger i bungalower rundt bassengområdet med et basseng med barneseksjon samt solsenger og parasoller. Det er cirka 500 meter til Playa Waikiki og cirka 600 meter til Playa Hopaco. Den velkjente naturparken Dunas de Corralejo kommer du til etter en kjøretur på bare 10 minutter.
Hotellet har ikke egen bar eller restaurant, men den sentrale beliggenheten i Corralejo betyr at du finner et bredt utvalg av restauranter, kaféer og barer etter noen minutters gange.
Wifi inkludert på hele hotellet. Resepsjonen er åpen fredag-tirsdag, fra kl. 10.30-14.30, øvrige tider er det et servicetelefonnummer du kan ringe. Ved ankomst og avreise stopper bussen cirka 100 meter fra hotellet. Det siste stykket må du selv gå med bagasjen.