Casa Suzanna

Tel Aviv, Israel Flagget til Israel

Fasiliteter

  • Spa
  • •
  • Flyplass Tel Aviv (TLV): 22.9 km

Gjesters vurdering

| 4,2/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Casa Suzanna ligger sentralt til i Tel Aviv. Bor du her, vil du ha kun 1 minutter å kjøre til Rothschild-boulevarden og 12 minutter til Gordon strand. Dette hotellet med spa ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Nachalat Binyamin gågate og 0,1 mi (0,2 km) unna Tel Aviv børshus. Føl deg som hjemme i et av de 30 gjesterommene, som har minibar og LCD-TV. Sengen har overmadrass og sengetøy i egyptisk bomull. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Nachalat Binyamin gågate - 0,1 km
Tel Aviv børshus - 0,2 km
Great Synagogue - 0,3 km
Rothschild-boulevarden - 0,3 km
Founders Monument and Fountain - 0,4 km
Shuk Ha'Carmel - 0,5 km
Ben Yehuda-gaten - 0,6 km
Nachalat Benyamin håndverksmarked - 0,6 km
Shenkin-gaten - 0,6 km
Levinsky Street - 0,6 km
Suzanne Dellal senter for dans og teater - 0,9 km
Bialik House - 0,9 km
Charles Clore-hagen - 0,9 km
Bananstranden - 1 km
Meir Garden - 1 km

Nærmeste store flyplass er Tel Aviv (TLV-Ben Gurion) - 20,9 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv med massasjer og kroppsbehandlinger på stedet. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Mingle med andre gjester – her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) på visse dager. Komplett frokost tilbys daglig fra kl. 09.00 til kl. 13.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du kan bli bedt om å betale en merverdiavgift på 18 % på overnattingsstedet i Israel. Reisende fra utlandet med gyldig pass og turistvisum kan være unntatt denne avgiften.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for komplett frokost: ca. ILS 65 for voksne og ILS 65 for barn
  • Avgift for flyplasstransport: ILS 330 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 120 ILS per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for bruk av spa: ILS 350
  • Avgift for fasiliteter: ILS 350 per person

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Enkelte fasiliteter kan ha begrenset tilgang. Gjester kan ta kontakt med overnattingsstedet for flere opplysninger ved å bruke kontaktopplysningene på reservasjonsbekreftelsen.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...