HF Fénix Music
Lisboa,
Portugal
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Avstånd strand: 1000 m
- Avstand sentrum: 200 m
- Flyplass Lisboa (LIS): 10.1 km
- Terrace
- Garden
- Reception
- Wheelchair
- LuggageStorage
- DryCleaning
- Breakfast
- Concierge
- NewspapersInLobby
- BusinessCenter
- NumberOfBars
- NumberOfOutdoorPools
- Antalbarervidpool
- Portierpiccolo
- Trappfrivgtillingngen
- Vlupplystvgtillingngen
Om hotellet
Nær Avenida da Liberdade
Velger du HF Fénix Music som ditt overnattingssted i Lisboa, vil du ha Praça Marquês de Pombal like rundt hjørnet og bare 3 minutter å gå til Avenida da Liberdade. Dette hotellet ligger 1,3 mi (2 km) unna Rossio-plassen og 1,9 mi (3 km) unna Campo Grande.
Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en takterrasse og en hage. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og vestibyle.
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester.
Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Praça Marquês de Pombal - 0,1 km
Eduardo VII-parken - 0,2 km
Avenida da Liberdade - 0,2 km
Cinemateca Portuguesa museum - 0,6 km
Estufa Fria - 0,7 km
São José - 0,8 km
Amoreiras kjøpesenter - 0,9 km
El Corte Ingles kjøpesenter - 1,1 km
Nasjonalt naturhistorisk museum - 1,2 km
Saldanha-torget - 1,3 km
Praça do Príncipe Real - 1,3 km
Rua das Portas de Santo Antão - 1,3 km
Torel Garden - 1,4 km
Dona Estefânia sykehus - 1,5 km
Restauradores-plassen - 1,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Lisboa (LIS - Humberto Delgado) - 8,9 km
Cascais (CAT) - 20,1 km
Foretrukket flyplass for HF Fénix Music er Lisboa (LIS - Humberto Delgado).
Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg.
Overnatt i et av de 109 gjesterommene, som har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig.




