Prama Sanur Beach Bali

Denpasar, Indonesia Flagget til Indonesia

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Flyplass Denpasar Bali (DPS): 14.8 km

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Prama Sanur Beach Bali i Denpasar (Sanur) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Sanur-stranden og Waterbom Bali. Dette hotellet ved stranden ligger 7,6 mi (12,2 km) unna Kuta strand og 9,7 mi (15,6 km) unna Seminyak-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 428 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Mertasari-stranden - 0,5 km
Sanur-stranden - 0,7 km
Semawang Beach - 1 km
RS Bali Mandara - 1,4 km
Hardy's supermarked - 1,6 km
Sanur nattmarked - 2,6 km
Bali Quad Discovery Tours - 3 km
Sindhu-stranden - 3,1 km
Sanur marina - 4,5 km
Bali Beach golfbane - 4,6 km
Matahari Terbit strand - 4,6 km
Sanur havn - 5 km
Kongelig thailandsk konsulat - 7,3 km
Øst-Timors generalkonsulat - 7,4 km
Benoa havn - 8,9 km

Den foretrukne flyplassen for Prama Sanur Beach Bali er Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 14,4 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som tilbys på stedet, som blant annet et utendørsbasseng, en vannsklie og et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Ta deg noe å spise på Tirta Poolside Restaurant, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Stedet har en strandbar, en bassengbar og 3 barer/lounger hvor du kan slappe av med noe forfriskende å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg. De følgende fasilitetene eller tjenestene vil være utilgjengelig fra 8. januar 2026 til 17. mars 2026 (datoene kan endres):
  • Ett av svømmebassengene
I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.
  • Pris for frokostbuffé: ca. USD 15 per person
  • Avgift for ekstraseng: 38.0 USD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • En obligatorisk avgift for gallamiddag på nyttårsaften er inkludert i totalprisen som vises for opphold som omfatter 31. desember.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...