DoubleTree by Hilton Hotel Aqaba

Aqaba, Jordan Flagget til Jordan

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Flyplass Amman (AMM): 348 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Har du DoubleTree by Hilton Hotel Aqaba i Aqaba som overnattingssted, er du i forretningsområdet og kun 4 minutters gange fra Den islamske historiske byen Ayla og 6 minutter unna Sharif Hussein bin Ali moské til fots. Dette hotellet ved stranden ligger 0,3 mi (0,5 km) unna Palm Beach og 0,6 mi (1 km) unna Aqaba-museet. Føl deg som hjemme i et av de 173 gjesterommene, som har minibar og LCD-TV. Underholdningen er sikret med parabol-TV, og kablet og trådløst internett er tilgjengelig mot en tilleggsavgift. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har safe med plass til bærbar PC og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Den islamske historiske byen Ayla - 0,4 km
Sharif Hussein bin Ali moské - 0,5 km
Palm Beach - 0,5 km
Akaba festning - 1,1 km
Aqaba-museet - 1,1 km
Aqaba-flaggstangen - 1,2 km
Plassen for den store araberoppstanden - 1,3 km
Al-Hafayer-stranden - 1,6 km
Saraya Aqaba vannpark - 2 km
Akaba-havnen - 2,8 km
Ayla-oasen - 2,9 km
Ayla marina landsby - 3 km
Aqaba City Center Shopping Mall - 3,6 km
Aqaba maritime park - 3,9 km
Aqaba fugleobservatorium - 7 km

De nærmeste flyplassene er:
Aqaba (AQJ-King Hussein internasjonale flyplass) - 10,8 km
Eilat (ETM-Ramon internasjonale lufthavn) - 28,3 km
Taba (TCP-Taba internasjonale flyplass) - 63,2 km
Ovda (VDA) - 74,4 km

Foretrukket flyplass for DoubleTree by Hilton Hotel Aqaba er Aqaba (AQJ-King Hussein internasjonale flyplass).

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et forretningssenter og aviser i lobbyen (inkludert). Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Gå ikke glipp av de mange rekreasjonsfasilitetene, som blant annet et utendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Det enkelt å komme seg til stranden med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Smak på internasjonale retter på Gusto, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på 2 kafeer. Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. JOD 10 per person
  • Avgift for wi-fi på rommet: JOD 3.5 (prisene kan variere)
  • Kjæledyravgift: JOD 50
  • Avgift for ekstraseng: 20 JOD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • En obligatorisk avgift for gallamiddag på nyttårsaften er inkludert i totalprisen som vises for opphold som omfatter 31. desember.
  • Opptil 2 barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...