Melia South Beach
Palma Nova/Magaluf,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Mallorca (PMI): 28.7 km
Om hotellet
Velger du Melia South Beach i Calvià (Magaluf) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Palma de Mallorca havn og Puerto Portals marina. Dette hotellet ved stranden ligger 5,9 mi (9,5 km) unna Illetas-stranden og 7,6 mi (12,3 km) unna Cala Mayor strand. Føl deg som hjemme i et av de 512 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dype avslapningsbadekar og regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Momentum Plaza - 0,2 km
Magaluf-stranden - 0,3 km
Sjørøvereventyr - 0,5 km
Katmandu-parken - 0,9 km
Cala Vinyes-stranden - 1,2 km
Son Matias-stranden - 1,2 km
Western vannpark - 1,4 km
Palma Nova strand - 1,9 km
Golf Fantasia - 2,5 km
Son Caliu stranden - 3,2 km
Playa del Mago - 4 km
Cala Portals Vells-stranden - 4,9 km
Adriano havn - 5,2 km
Santa Ponsa-stranden - 6,8 km
Cala de Portals Nous - 6,9 km
Den foretrukne flyplassen for Melia South Beach er Palma de Mallorca (PMI) - 29,2 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Skjem bort deg selv med massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 5 utendørsbassenger, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og shoppingmuligheter. Gjester kan enkelt og raskt ta seg rundt i området med buss (mot et tillegg), som går innen et område på 5 meter. Smak på middelhavsretter på Cape Nao Restaurante, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Overnattingsstedet er stengt mellom 1. november og 30. april.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.83 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.41. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 3.30 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.65. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).





